Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Srdíčkové dny

ZŠ Terezín se tradičně zapojuje do charitativních projektů. 20.9. a 21.9. proběhne veřejná sbírka organizovaná společností Život dětem (všem známá pod pojmem Srdíčkové dny). Naši žáci budou prodávat drobné upomínkové předměty, výtěžek z této akce poputuje na pomoc rodinám pečujícím o postižené, či jinak dlouhodobě nemocné dítě, dětským oddělením nemocnic, zařízením pečujícím o nemocné, handicapované a opuštěné děti, k pořádání akcí pro děti z dětských domovů, na pořádání veřejných akcí s charitativním, podtextem, na podporu dětských zařízení a rodin s dětmi, postižených živelnými pohromami, a na podporu vzdělávání dětí a mládeže.

Publikováno: 16.09.2021