Úvod » Jídelna » Informace o jídelně

vedoucí školní jídelny
jidelna@zsterezin.cz

Provozní doba jídelny: Pondělí - Pátek od 11 do 14h

Č. účtu: 20108-1002720399/0800 (VS rodné číslo dítěte)

Jsme velmi pyšní na to, že si děti mohou v jídelně během dne zakoupit svačinu a pití.

Aby vaše dítě mohlo obědvat v naší jídelně je nutné, abyste odevzdali vyplněnou přihlášku ke stravování (ta je k vyzvednutí v ŠJ nebo na této stránce ke stažení) a vyzvedli identifikační čip (ten slouží k identifikaci, objednávání a vydávání oběda) a objednali spolu s Vaším dítětem oběd na který bude mít chuť.

Identifikační čipy používají děti během celé školní docházky k odběru jídla. Sami si také pohodlně v objednávkovém boxu odhlašují, přihlašují a vybírají si oběd ze dvou možností (více k jídelnímu lístu).

Na obědy platíte měsíční zálohy bezhotovostní úhradou a ty jsou zaznamenané na čipu. Tím je zajištěna stálá a snadná kontrola pravidelného stravování vašeho dítěte a současně, že jídlo vydáme pouze těm dětem, které mají oběd zaplacený a objednaný. Více o cenách obědů zde.

Ceny svačinek ( DOC 21.5 kB )

Přihláška ke stravování - cizí strávníci ( DOC 31 kB )

Přihláška ke stravování 22-23 ( DOC 52 kB )