Úvod » Jídelna » Identifikační čip

Identifikační čip

Čipem se dítě v jídelně identifikuje a jednoduše si v objednávkovém boxu objednává nebo ruší další obědy. Obědy si může objednat rovněž přes internet http://objednavky.jidelna.cz. Zrušit oběd může nejpozději den předem do 14:00 hod. V případě, že bude vaše dítě nejisté, pomohou mu vychovatelky školní družiny.

Odhlášení obědů, dlouhodobé přerušení odběru obědů nebo ukončení stravování nahlašte osobně v kanceláři školní jídelny, telefonicky nebo e-mailem. Pro odhlášení obědů využijte kontaktních údajů jídelny.

Čipy jsou nerozbitné, děti je tedy mohou nosit na klíčích a vydrží po celý školní rok. Čip je majetkem strávníka a je nevratný.

Při ztrátě čipu je nutné zakoupit nový. Cena každého čipu je 133,- Kč.

Naši partneři a námi podporované projekty

PROJEKT ZŠ TEREZÍN

Projekt ZŠ Terezín je zaměřen na osobně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání a spolupráci s rodiči žáků.
Zobrazit více »

Česko se hýbe

Celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy dětí předškolního a mladšího školního věku.
Zobrazit více »

PROJEKT ZŠ TEREZÍN 2021

Projekt ZŠ Terezín 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je kolegiální podpora pedagogů, rozvoj žáků formou volnočasových aktivit - klubů - a podpora žáků ohrožených školním neúspěchem, formou doučování.
Zobrazit více »

PROJEKT ZŠ TEREZÍN

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid - 19.
Zobrazit více »

PROJEKT ZŠ TEREZÍN

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1 V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi.
Zobrazit více »

škola pro demokracii

Škola pro demokracii ukazuje dětem, jak přijímat odpovědnost a proměnit své okolí k lepšímu.
Zobrazit více »