Úvod » Jídelna » Identifikační čip

Identifikační čip

Čipem se dítě v jídelně identifikuje a jednoduše si v objednávkovém boxu objednává nebo ruší další obědy. Obědy si může objednat rovněž přes internet http://objednavky.jidelna.cz. Zrušit oběd může nejpozději den předem do 14:00 hod. V případě, že bude vaše dítě nejisté, pomohou mu vychovatelky školní družiny.

Odhlášení obědů, dlouhodobé přerušení odběru obědů nebo ukončení stravování nahlašte osobně v kanceláři školní jídelny, telefonicky nebo e-mailem. Pro odhlášení obědů využijte kontaktních údajů jídelny.

Čipy jsou nerozbitné, děti je tedy mohou nosit na klíčích a vydrží po celý školní rok. Čip je majetkem strávníka a je nevratný.

Při ztrátě čipu je nutné zakoupit nový. Cena každého čipu je 133,- Kč.