Úvod » Základní škola » Informace pro rodiče nových žáků

Informace pro rodiče nových žáků

INFORMACE PRO RODIČE – PLATBY, ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA, OMLOUVÁNÍ ŽÁKŮ.

Vážení rodiče,

dovolte mi několik informací k platbám, omlouvání, elektronické žákovské knížce

Elektronická žákovská knížka

Stejně jako v loňském školním roce mají naši žáci hodnocení zapsáno v elektronické žákovské knížceEŽK.

Přihlášení do EŽK probíhá  přes uživatelské jméno a heslo, které jste obdrželi v předchozích školních letech a které se nemění.

Nově příchozí žáci  obdrží tyto údaje během  druhého vyučovacího týdne spolu s dopisem, kde je návod, jak EŽK obsluhovat.

Platbynaše škola upřednostňuje platby přes elektronickou pokladnu – EP, žáci nebo vy rodiče, jste obdrželi formulář, kde vyplníte potřebné údaje. Částku (na začátku školního roku doporučujeme vložit 600 – 1000 Kč) posíláte na účet školy:

č. 7034-100 272 0399/0800

Každý žák má v EP svůj účet, ze kterého se strhávají jednotlivé platby –  výše částky je dopředu oznámena  rodičům.

Na Vámi zadaný e-mail, budou zasílány výpisy o stavu konta Vašeho dítěte a o pohybu peněz. Pokud nebude znát stav EP, stačí zavolat do školy na tel: 416 782 433 a tuto informaci Vám sdělíme. Pokud Vaše dítě ukončí docházku na naší škole, bude vám samozřejmě zbylá částka z EP vrácena.

Omlouvání žáků – rodinná rekreace, sportovní soustředění…

Pokud chcete omluvit své dítě na delší dobu z výše uvedených důvodů. Omlouváte u ředitelky školy nebo zástupce ředitelky. Můžete si vybrat z těchto možností:

1. osobně – nahlásíte v ředitelně
  2. telefonicky – ředitelce nebo zástupci ředitelky školy tel.: 416 782 274
  3. mailem na adrese: reditel@zsterezin.cz, zastupce@zsterezin.cz.