ZÁJEZD DO ANGLIE - VZKAZ RODIČŮM

ZÁJEZD DO ANGLIE – VZKAZ RODIČŮM

Vážení rodiče,

chci se s  Vámi podělit o pozitivní hodnocení, které se týká Vašich dětí.

Na základě vlastní zkušenosti a rozhovoru s anglickou koordinátorkou musím děti pochválit. Rodiny byly překvapené, jak jsou děti slušné, chtějí komunikovat a chovají se samostatně a spolehlivě. Ohledně ubytování jsme nemuseli řešit jediný závažný problém.

Neobvykle kladně také hodnotili angličtí učitelé – žáci byli slušní a jejich úroveň angličtiny výborná (hlavně u skupin jedna a tři).

Já sám musím také děti pochválit – přesně plnily naše pokyny, dodržovaly časy a chovaly se bezpečně a zodpovědně (hlavně v rušných anglických ulicích).

Myslím, že jsme zažili něco výjimečného, spousta dětí nabyla osobní i jazykové sebevědomí, samostatnost a chuť poznávat cizí kraje. Cíl této cesty byl na sto procent naplněn a v mnohém naše očekávání předčil. A za to vše veliké díky!

Mgr. Dalibor Dostál

Publikováno: 14.05.2019