Z POHÁDKY DO POHÁDKY 1 . , 2 . a 3 . třídy

V pátek 4. června 2021 se děti z 1., 2. a 3. tříd vydaly na Pohádkovou stezku, která vedla areálem naší základní školy. Počasí nám přálo a děti prokázaly znalost našich krásných pohádek, ale i odvahu a houževnatost.  Po vyznačené trase potkávaly pohádkové postavičky, zvířátka, vodníky, princezny, Karkulku s vlkem nebo třeba Smolíčka Pacholíčka.

Pohádková stezka děti provedla celkem sedmnácti stanovišti, na kterých je čekaly pohádkové úkoly. Každý z těchto úkolů měl variantu lehčího úkolu pro mladší děti a pro starší děti byl připraven úkol těžší.

V cíli Pohádkové stezky čekala na děti sladká odměna a každý také obdržel Pamětní list a pohádkový pracovní list.

Děkuji všem, kteří se zúčastnili Pohádkové stezky, a již nyní se můžete těšit na září. Během prázdnin připravím pro zájemce nové dobrodružství.

Mgr. Eva Smejkalová

Publikováno: 21.06.2021