Výlet do adventní Prahy

Sladký výlet do adventní Prahy

Ve středu 12. 12. vyrazily třídy 6. B a 9. A na výlet do Prahy. Naším cílem byly nejen krásy adventní Prahy jako Karlův most, Václavské a Staroměstské náměstí, ale i návštěva Chocotopie – muzea čokolády.

I když byla zima, procházku Prahou jsme si všichni moc užili. Na Staroměstském náměstí jsme se zahřáli teplým čajem a někteří ochutnali i nějaké ty dobroty. Nejvíce jsme se ale těšili na čokoládu – v Chocotopii jsme měli prohlídku muzea spojenou s all you can eat ochutnávkou různých druhů čokolády, ukázkou výroby belgických pralinek a s workshopem, ve kterém si každý z nás vyrobil vlastní čokolády a nazdobil si je dle své chuti oříšky, malými lentilkami, různým sušeným ovocem či marshmellony. Workshop jsme si opravdu užili a z Prahy jsme odjížděli vyloženě přeslazení a plní všemožných chutí a vůní.

Mgr. Lucie Žáčková, TU 6. B

Publikováno: 12.12.2018