Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vydávání vysvědčení.

Výpis z vysvědčení za první pololetí školního roku 2022/2023 bude vydáván dne 31.1.2023 čtvrtou vyučovací hodinu.

Konec výuky v 11,40.

Družina v provozu.

Mgr. Š. Šnajdrová

Publikováno: 20.01.2023

PROJEKT ZŠ TEREZÍN 2021

Projekt ZŠ Terezín 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je kolegiální podpora pedagogů, rozvoj žáků formou volnočasových aktivit - klubů - a podpora žáků ohrožených školním neúspěchem, formou doučování.

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid - 19.