Vánoční projektový den na druhém stupni.

Ve čtvrtek 19. prosince se na druhém stupni ZŠ Terezín neučilo! Proběhl totiž Vánoční projektový den. Tato akce se konala v naší škole již podruhé.

Žáci si zvolili dvě rozdílné aktivity, které během dne navštívili. Mohli se zúčastnit dílen, kde si upekli cukroví, vytvořili vánoční svícen, přáníčko, dárkovou tašku nebo třeba papírové ozdoby. Na výběr byly ale i různé jiné aktivity, kde se dozvěděli zajímavé informace o Vánocích nebo si vyzkoušeli zvyky a tradice jako lití olova, krájení jablíčka, pouštění lodiček a další. Pro všechny hravé žáky byla také připravena dvouhodinovka společenských her a sportovních aktivit.

Touto akcí si všichni žáci i učitelé zpříjemnili předvánoční čas, něco nového se naučili a dobře se pobavili.

Mgr. Kamila Hřebíková a Mgr. Zuzana Rámešová

Publikováno: 19.12.2019