Úvod » Základní škola » Užitečné informace

Užitečné informace

Práce žáků Různé práce (prezentace a referáty na témata ze školní výuky) našich žáků.

ZŠ Terezín v regionální televizi Reportáže a videa ZŠ Terezín z kanálu "regionalnitelevize".

Ozdravné pobyty 1.stupeň Tuzemské i zahraniční léčebně - ozdravné pobyty. Využijte nabídku VZP na příspěvek pro zdraví vašeho dítěte.

Projekt ZŠ Terezín Projekt je zaměřen na osobně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání a spolupráci s rodiči žáků