Divadlo v angličtině

Dne 10.4.2018 do Terezína zavítal divadelní spolek The Bear Educational Theatre. Představení, která hrají, jsou významnou podporou pro učitele cizích jazyků, neboť veškerá představení jsou hrána v anglickém jazyce.

Žáci naší školy měli možnost shlédnout představení pro první stupeň: Fair Bear. Hlavním motivem představení je soutěž o nejlepšího psa. Soutěž zkomplikuje zloděj, ale zápletku pomohly hercům  vyřešit děti. Celá hra proběhla jen v angličtině a děti se mohly aktivně podílet na jejím průběhu, což se jim líbilo a v sále bylo často slyšet smích.

Chci poděkovat všem hercům i pozorným žákům divákům a jsem rád, že tuto tradici s divadlem v angličtině stále držíme při životě. Myslím, že je to výborná podpora a motivace pro naše žáky.

Mgr. Dalibor Dostál, učitel ZŠ Terezín

Publikováno: 10.04.2018