Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Setkání s budoucími prvňáčky.

devilSetkání s budoucími prvňáčkydevil

Datum: 25. 6. 2042 (úterý)

Čas: 15,00

Místo: Základní škola Terezín

smileysmileyVšechny děti a jejich rodiče jsou srdečně zváni!smileysmiley

Publikováno: 11.06.2024

PROJEKT ZŠ TEREZÍN 2021

Projekt ZŠ Terezín 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je kolegiální podpora pedagogů, rozvoj žáků formou volnočasových aktivit - klubů - a podpora žáků ohrožených školním neúspěchem, formou doučování.

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid - 19.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1 V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi.