Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Pololetní prázdniny, jarní prázdniny.

Pololetní prázdniny proběhnou v pátek 3.2.2023.

Jarní prázdniny proběhnou v termínu: 6.2.2023 - 10.2.2023.

Obědy budou automaticky odhlášeny.

Školní družina mimo provoz.

Mgr. Š. Šnajdrová

Publikováno: 20.01.2023

PROJEKT ZŠ TEREZÍN 2021

Projekt ZŠ Terezín 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je kolegiální podpora pedagogů, rozvoj žáků formou volnočasových aktivit - klubů - a podpora žáků ohrožených školním neúspěchem, formou doučování.

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid - 19.