Ozdravný pobyt Chorvatsko červen 2020 informace

Ozdravný pobyt CHORVATSKO – ostrov Pag, Novalja                      červen 2020

Vážení rodiče,

ve školním roce 2019/2020 nabízíme žákům 2. stupně ozdravný pobyt v Chorvatsku, tentokrát v kempu Straško na ostrově Pag (Novalja).

Ostrov Pag  je se svou 60 km délkou třetím největším ostrovem Chorvatska. V šedesátých letech minulého století byl ostrov Pag spojen mostem a stal se tak velmi oblíbenou turistickou destinací.

Kemp Straško **** je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1,5 km. Kemp je rozlehlý a od mobilních domů trvá cesta do centra cca 30 min. V sezóně je možnost využít mašinku. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž. Naše mobilhomy jsou cca 200m vzdálené od pláže. V kempu Straško jsou dvě restaurace s nabídkou hotových jídel a mořských specialit, pizzeria, pivnice, bistro, 2x market, rybárna, 2x pekárna, půjčovna jízdních kol, skútrů, lodí a šlapadel.

Hosté kempu mají k dispozici sportovní centrum s mnoha vybavením, jako je tenis a badminton, golf, plážový volejbal, posilovna, bowling a šachy. Veškeré služby sportovního centra jsou pro hosty kempu Straško zcela zdarma!

Zdarma: internetové připojení (WIFI).

Novalja  jako turistické centrum ostrova postavena v malebném zálivu Luna je atraktivním místem pro své mírné klima, čistotu moře a různorodostí pláží obklopených borovými háji. Turisté si mohou vybrat pláže s klidnou vodou v laguně, nebo pláže s otevřeným mořem. Z bohaté minulosti se v Novalje dochoval pouze antický aquadukt z 1. století vytesaný přímo do kamene.

Termín: odjez kolem 12. 6. (bude upřesněno CK)

Zájezd: 10/8 (10 dní, z toho 7 nocí v kempu)

Ubytování: mobilhomy se samostatným sociálním zařízením a kuchyňkou

Strava: plná penze

Předpokládaná cena: 6000 Kč

Žáci, kteří mají zájem se pobytu zúčastnit, se nahlásí u pí uč. Žáčkové a v září obdrží závaznou přihlášku. Do konce října 2019 bude vybírána záloha ve výši 2500 Kč!

Mgr. Lucie Žáčková, vedoucí akce

Publikováno: 27.06.2019