Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Nošení roušek ve škole

Vážení rodiče,

z důvodů vyšší ochrany žáků i zaměstnanců školy

je   povinné pro všechny  zaměstnance školy a žáky obou stupňů školy  nosit roušku ve všech prostrách školy.

Prosím, abyste chápali celou situaci. Tento školní rok bude ovlivněn epidemií, nikdo z nás nemůže nic změnit. Budeme se ze všech sil snažit, aby Vaše děti byly ve škole i nadále v bezpečí a zajišťovat jim co nejkvalitnější prezenční i distanční vzdělávání.

Mgr. Štěpánka Šnajdrová

Publikováno: 22.09.2020