Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Nástup žáků II.stupně - 10.5. 2021

V pondělí 10.5. 2021  nastupují další  žáci opět do školy, v ZŠ Terezín bude jejich nástup zorganizován takto:

V týdnu od 10.5. do  14.5. 2021.

VE ŠKOLE -   žáci 3., 4., 5., 6., a  8. ročníků,

DISTANČNĚ - žáci 1., 2., 7. a 9., ročníků

-výuka v 7. a 9. ročníků bude probíhat podle nového online rozvrhu.

V týdnu od 17.5 do 21. 5. 2021

VE ŠKOLE – žáci 1., 2., 7. a 9., ročníků.

DISTANČNĚ  - žáci 3., 4., 5., 6., a 8. ročníků.

-výuka v 6. a 8. ročníků bude probíhat podle nového online rozvrhu.

TESTOVÁNÍ:

I. stupeň - 1x týdně - pondělí

II. stupeň - 2x týden - pondělí a čtvrtek

(Testování se neprovádí u žáků , kteří absolvovali z důvodu onemocnění COVID-19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Tuto skutečnost musí osoba prokazatelně doložit. Pokud ji škole nedoloží, tak se účastní testování dle harmonogramu školy.)

-  výuka probíhá v homogenních skupinách, kolektivy se neslučují
 - žáci  mají povinnost nosit roušky po celou
dobu pobytu ve škole
- zaměstnanci mají povinnost nosit respirátor po celou dobu pobytu ve škole
Třídy  se budou střídat po jednotlivých týdnech, pokud nebude od MŠMT vydán pokyn ke změně.

Školní družina - v provozu.

Obědy budou žákům automaticky přihlášeny a odhlášeny podle výše uvedených informací.

Mgr. Š. Šnajdrová

Publikováno: 06.05.2021