Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Informace ke školnímu roku 2021/2022

Škola se bude řídit doporučením MŠMT – Soubor doporučení pro školy a školská zařízení  školním roce 2021/2022 vzhledem ke COVID -19 – „Manuál“.

Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.

Žádáme rodiče, aby omezili vstup do budovy školy, ke kontaktu s TU využívali telefon a e-mail,  v případě nutného  vstupu do budovy žádáme o používání ochranných prostředků dle platných nařízení.

Děkuji.

Mgr. Š. Šnajdrová