Halloweenská párty

V pátek 8. listopadu proběhla na ZŠ Terezín Halloweenská párty, které se zúčastnily žákyně druhého stupně.

Po vyučování si připravily občerstvení, strašidelnou výzdobu a své masky. Následně proběhlo hlasování o nejhezčí (nejstrašidelnější) masku. Všechny masky byly moc hezké, takže rozhodování nebylo vůbec jednoduché.

Třetí místo v tajném hlasování shodně obsadily Anna Beranová (7.B) a Adéla Šandová (8.A), druhé místo získala Zuzana Fábryová (7.A) a na prvním místě se umístila Kateřina Drobná (8.A), která byla převlečená za hororového klauna.

Po vyhlášení a předání cen se hrály nejrůznější hry (Strašidelné historky, Dubble, Bum Bác, Just Dance aj.). Následovala nejobávanější část párty – stezky odvahy, kterou si pro žákyně nižších tříd připravily žákyně 8. a 9. ročníku. První stezka se konala venku v areálu školy a druhá ve vnitřních prostorech. Atmosféra byla vážně strašidelná.

Posledním bodem naší párty bylo promítání filmu, a poté již následovala večerka. Žákyně byly plné dojmů, takže si jim příliš spát nechtělo, ale únava je nakonec přemohla.

Ráno jsme vše uklidily, rozloučily se a šly domů.

Akce se všem moc líbila a už se těšíme na Halloweenskou párty příští rok.

Mgr. Zuzana Rámešová

Publikováno: 12.11.2019