Divadlo Jack and Joe v angličtině

Divadlo Jack and Joe v angličtině

Dne 14.1. 2019 se vybraní žáci naší školy vydali do Litoměřic, aby shlédli divadelní představení v anglickém jazyce s názvem Jack and Joe. Jednoduchý  příběh dvou bratrů byl vtipně prokládán tzv. jazykovými koutky, ve kterých herci divákům poskytovali jazykovou pomoc v češtině. Díky těmto vstupům se měli žáci možnost orientovat v ději i přes některé jazykově komplikovanější pasáže. Vtipné, svižné a dějově pestré představení se dětem líbilo a já doufám, že přispělo k motivaci pro učení se jazykům.

Mgr. Dalibor Dostál

Publikováno: 14.01.2019