Úvod » DŮLEŽITÉ INFORMACE

Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče.

Srdečně zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče

na den otevřených dveří v ZŠ Terezín.

Termín: středa 13.3. - 13.00 - 18.00 hodin.

Přijďte si prohlédnout naši školu, setkat se s učiteli, seznámit se s tím, co děláme...

Publikováno: 21.02.2024

PROJEKT ZŠ TEREZÍN 2021

Projekt ZŠ Terezín 2021 je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je kolegiální podpora pedagogů, rozvoj žáků formou volnočasových aktivit - klubů - a podpora žáků ohrožených školním neúspěchem, formou doučování.

REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid - 19.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1 V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi.