6.B na praktické maturitní zkoušce

Žáci 6.B se v úterý 5. listopadu zúčastnili praktické maturitní zkoušky na Střední škole pedagogické, hotelnictví a služeb v Litoměřicích. Studenti, si pro naše žáky připravili akci s tématem Halloween.

Nejprve jsme byli přivítání přípitkem v krásně nazdobené jídelně. Následně pro nás byly připravené halloweenské aktivity formou soutěže. Žáci se rozdělili do skupinek, ve kterých dlabali dýně, zdobili sušenky, lovili jablíčka ve vodě a vyráběli masky. Všichni si to moc užili.

Dále byl připravený raut, kde jsme mohli ochutnat dýňovou polévku, muffiny, hot dogy, plněná vejce, anglický jablečný koláč a další. Nechyběl ani bar se strašidelnými nealkoholickými nápoji.

Na konci akce byli žáci oceněni drobnými cenami a diplomem.

Akce se nám moc líbila a jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit. Všem studentům přejeme hodně štěstí u maturitní zkoušky.

Mgr. Zuzana Rámešová

Fotografie z akce.